TÜRKİYE VE AVRUPA'YI KAPSAMAK BİZDE

HIZLI TESLİMAT SİZDE

Küçük veya orta ölçekli bir e-ticaret işletmesi misiniz? DHL European Fulfillment Network ile artık müşterileriniz hızlı teslimattan yararlanabilir. Hem onlar hem de siz çok memnun kalacaksınız.

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

ÇEVRİMİÇİ SİPARİŞ

Müşterinizin online siparişi, ürünlerinizin depolandığı DHL Supply Chain fulfillment merkezine gönderilir.

FULFILLMENT

DHL Supply Chain ekibi siparişi hızla toplayıp paketler.

TESLİMAT

Siparişiniz tüm pazarlarda sınıfının en iyisi taşıyıcılar tarafından teslim edilir.

E-TİCARET HIZLANIYOR.
İHTİYACINIZ OLAN HIZA SAHİBİZ

E-ticaret dünyasında müşteri hizmetleri her şeydir. Yakın zaman önce yapılan bir Accenture anketi, tüketicilerin %56'sının hizmet beklentilerini karşılamayan bir çevrimiçi perakendeciyi kalıcı olarak bırakacağını ortaya koydu. Ayrıca Türkiye ve Avrupa genelinde perakendecilerden hızlı teslimat isteyen tüketicilerin sayısı da giderek artıyor.

Şimdiye kadar bu türde bir ölçek ve hız, en büyük eComm perakendecilerinden olmayanların erişemeyeceği bir noktadaydı. DHL European Fulfillment Network bu durumu değiştirecek. Her online perakendeciye kendini gösterme fırsatını tanımak için çok güçlü bir tedarik zincirinin gücünü paylaşıyoruz. Hızlı teslimat? Sorun değil!

NEDEN DHL EUROPEAN FULFILLMENT NETWORK?

  • Önemli Avrupa pazarları ve Türkiye’deki müşterilerinize hızlı teslimat
  • Hizmetinizi ihtiyacınız olan zaman ve yerde hızla ölçeklendirin
  • Siparişin kadar öde modeli ve şeffaf fiyatlandırma ile maliyetlerinizi kontrol altında tutun
  • Her siparişi satın alma anından müşterinin kapısına kadar takip edin
  • Teslimat taahhütlerinizi tutmak ve sürdürülebilirlik anlayışınızı korumak için pazarınızdaki en iyi taşıyıcıları kullanın
  • Siparişleri takip etmek ve işlemek için e-ticaret kanalınızla (ör. ChannelAdvisor, Shopify, Magento) sorunsuz bir şekilde bağlantı kurun

Şimdi e-ticaret yeteneklerinizi artırma zamanı.

BİLGİ MERKEZİMİZE ERİŞİN

Dünyanın bir numaralı lojistik şirketi olarak e-ticaret hakkında bilgi sahibiyiz. Nelerin işe yarayıp yaramadığını ve gelecekte neler olacağını biliyoruz. Küçük veya orta ölçekli bir e-ticaret işletmesi sahibiyseniz sizinle paylaşabileceğimiz, giderek büyüyen bir kitaplığımız var. Erişim tamamen ücretsizdir; hemen kaydolun ve okumaya başlayın.

Trend Raporu: E-ticaret büyüyor, siz de onunla birlikte büyüyor musunuz?

Bilgi Görseli: Avrupa'nın 2021'de e-ticaret eğilimleri

Örnek Olay İncelemesi: Jamoona Yiyecek ve İçecek

Kılavuz: E-ticaret operasyonlarını hızla ölçeklendirme rehberi.

TEKLİF AL

Yılda en az 10.000 gönderiniz var ve ölçeklenebilir bir sipariş karşılama teklifiyle mi ilgileniyorsunuz? Web sayfanıza tıklanmayı arttırmak için yardımcı oluyoruz. Lütfen işiniz ve gereksinimleriniz hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi sağlamak için "Yorum" alanını kullanın (ürün türü, sipariş sayısı, …) Koli ve palet gönderme ile ilgili soruları, gönderi takibi veya iş başvuruları ile ilgili soruları ve ayrıca DHL ile ilgili genel soruları olan müşteriler, lütfen buraya tıklayın ve müşteri hizmetlerimizle doğrudan iletişime geçeceksiniz.


*Zorunlu alanlar